آژانس بازاریابی دیجیتال – آنچه شرکت در این دوره مدرن خاص نیاز دارد

اگر در حال حاضر یک مجله الکترونیکی منتشر می کنید ، ممکن است لازم باشد که جایگزین کردن آن با یک وبلاگ به طور منظم منتشر شده باشید. برای استفاده از وبلاگ خود برای انتشار مطالب مجله و زمان راحت تری برای یافتن لیست مشترکین ، زمان برخی از موارد را از وبلاگ خود خارج کرده و آنها را به عنوان مجله الکترونیکی ارسال می کنید.

مفید باش هرچه حکاکی بیشتری روی ناحیه کوچک قرار دهید ، مطالعه آن دشوارتر خواهد بود. ما در استودیوی خود تجهیزاتی داریم که قادر به حکاکی حروف بسیار کوچک هستند که از نقاط تقلید می کنند. شما را تأمین کنید. جالب است اما ارزش آن چقدر خواهد بود؟ حکاکی معمولاً شامل احساساتی می شود که خریدار برای خواندن آن نیاز دارد. پیام را به اندازه آژانس بازاریابی دیجیتال کوتاه نگه دارید. انتخاب قلم نیز نقش مهمی خواهد داشت.

2) برچسب های ALT – برچسب های ALT قرار بود برای مرورگرهای متنی باشد در حالی که تصاویر در مرورگرهای آژانس دیجیتال مارکتینگ  متنی نشان داده نمی شوند و برچسب های ATL به بازدید کننده می گویند که واقعاً چه می خواهد. شما باید کلید واژه (های) کلیدی را در تولید تیزرهای تبلیغاتی برچسب های ALT قرار دهید ، اما این کار را انجام ندهید زیرا می توانید برای هر روز یک نتیجه بدست آورید یا شاید بدتر از آن ممنوع!

به عنوان مثال ، اگر می توانید رویاهای سالم و ثروتمند شدن داشته باشید از جمله افراد وابسته شما سیگاری هایی با اضافه وزن هستند که از کار یک دقیقه اضافه کار شکایت دارند ، بنابراین من پیش بینی می کنم که سلامتی و ثروتمند شدن شما بسیار کم باشد. میلیون ها انسان هرگز به آرزوهای خود نمی رسند ، زیرا “سبک زندگی” در حالی که به سمت اهداف خود می روند “دوستان” آنها “کفش سیمانی” هستند. همانطور که اهداف خود را تعیین می کنم ، خودم را با افرادی احاطه می کنم که همان راهی را که من در آن قرار دارم تجویز می کنند. وقتی این طرز فکر را واقعاً درونی کنید ، می توانید به اهداف خود در زندگی برسید.

به عنوان یک ثبت نام کننده کانادایی ، یکی از راه های جلوگیری قانونی از این خرگوش احمقانه مارس خرگوش این است که صریحاً در راه اندازی وب سایت و فاکتور اعلام کنید که شامل مدیر اینستاگرام اینگونه اموال شخصی نامشهود در کانادا ممنوع است (یا نیاز به هزینه اضافی همراه با پرداخت G.S.T. دارد).

مشارکت با آژانس های رایگان Royalty آسان تر است ، اما تمایل دارد که به عنوان یک چالش نیز ظاهر شود. من تعدادی دوست دارم که برای تصاویر RF با گتی قرارداد گرفته اند اما برای تصاویر RM نه. من توجیه می کنم که عجیب است و واقعا دشوار است ، اما این چیزی است که خیلی هم مناسب است. بازگشت به ازای هر تصویر در پیشنهادات Royalty Free در حال سقوط است. با وجود آنچه که به طور قطع وجود بیش از حد تصاویر تصور می شود ، مشاغل باتجربه همچنین به دنبال کیفیت و “طراوت” در کار عکاسان جدید بالقوه هستند.

در پایان ، به هر طریقی کاملاً نگاه کنید و اعلام کنید که همیشه استانداردهای زیبایی وجود خواهد داشت و افرادی که برای همه بالاتر از این استانداردها هستند ، و افرادی که می خواهند کمک کنند سود را از این استانداردها بدست آورند (شرکت های لوازم آرایشی ، آژانس های تبلیغاتی ، مدل سازی آژانس ها ، طراحان مد ، جراحان پلاستیک ، روان درمانگران). این رسانه آنچه مردم می خواهند ببینند را به تصویر می کشد و ظاهراً جنسیت و “زیبایی” آن است.